Repsol-mila dro mer enn 50 syklister til Randaberg

52 deltakere stilte da Repsol-mila ble arrangert på Randaberg i dag.
  • Per Thime
Publisert: Publisert:

SYKLING: Repsol Mila er tempo-ritt og arrangeres på Randaberg. I dag syket de 52 deltakerne løypa bra Bøveien ut mot Ytre Bø hvor det var runding - før man tok seg tilbake til Bøveien hvor det var målgang.

Det var konkurranse i flere klasser blant de 52 påmeldte.

Seniorklassen for herrer ble nok en gang vunnet av Jone Ellingsen, Sandnes Syklebubb. Han syklet temporittet på tiden 12.55 og varr syv sekunder foran nummer to, Kjetil Høyland, Sandnes Sykleklubb.

Under ser du den fullstendige resultatlistene fra dagens ritt i Randaberg.

Tempo, aktive klasser
K11-12: 1) Madelen Furenes, Sandnes Sykleklubb 9:37, 2) Ida Aflekt, Sandnes Sykleklubb 11:02

M11-12:

Simon Sandstad, Sandnes Sykleklubb Fullført,

Vetle Hagen, Sandnes Sykleklubb Fullført,

August Ørn-Kristoff, Stavanger SK Fullført,

Lars Johan Karlsen, Stavanger SK Fullført

M13-14: 1) Mads Furenes, Sandnes Sykleklubb 14:32, 2) Daniel Kartevoll, Sandnes Sykleklubb 15:57, 3) Jonas Lindnes, Bokn Sykkelklubb 16:32, 4) Gustav Aga Skjerven, Sandnes Sykleklubb 17:59, 5) David Sandstad, Sandnes Sykleklubb 18:38, 6) Theor Helland, Sandnes Sykleklubb 19:51, 7) Aslak Høyland, Sandnes Sykleklubb 20:19, 8) Tor Kløvstad, Stavanger SK 21:10

K15-16: 1) Sarah Hatteland Krog, Stavanger SK 18:20

M15-16: 1) Oskar Gravdal Risa, Sandnes Sykleklubb 14:41, 2) Erik Rege, Stavanger SK 14:57, 3) Isak Kjøllesdal, Stavanger SK 15:28, 4) Hans Kristian Karlsen, Stavanger SK 16:17, 5) Stian Rohr, Sandnes Sykleklubb 16:23, 6) Tormod Hagen, Sandnes Sykleklubb 18:35, 7) Olav Sirekrok, Ålgård 18:44, 8) Theodor Sola, Sola 18:53, 9) Petter Berland, Sandnes Sykleklubb 23:57

K Junior: 1) Vilde Semb, Tønsberg CK 18:31, 2) Stella Horka, Kristiansands CK 20:16

M Junior: 1) Halvor Utengen Sandstad, Stavanger SK 12:58, 2) Vetle Gilje Lygra, Stavanger SK 13:33, 3) Jack Davies-Chard, Sandnes Sykleklubb 13:38, 4) Are Olai Langhelle, Sandnes Sykleklubb 13:52, 5) Anders Beiermann, Stavanger SK 14:15, 6) Shawn Skjelde, Stavanger SK 14:38, 7) Thomas Charles Eriksen, Stavanger SK 14:45, 8) Nikodem Naszydlowski, Sandnes Sykleklubb 15:10, 9) Tobias Brekken, Sandnes Sykleklubb 15:32, 10) Martin Lien-Aas, Hafrsfjord SK 17:57

M Senior: 1) Jone Ellingsen, Sandnes Sykleklubb 12:55, 2) Kjetil Høyland, Sandnes Sykleklubb 13:02, 3) Sander Granberg, Sandnes Sykleklubb 13:03, 4) Joakim Frafjord, Sandnes Sykleklubb 13:44, 5) Sander Gysland, Stavanger SK 13:50

Tempo, master
M Master 45-49: 1) Stian Pollestad, Stavanger SK 16:10

M Master 55-59: 1) Helmer Berre, Stavanger SK 16:07

M Master 60-64: 1) Bjørn Helland, Sandnes Sykleklubb 14:39

Publisert: